ÜRÜN ve ÇÖZÜMLER

Sentinel Visualizer

https://www.fmsasg.com

Yeni nesil veri görselleştirme ve analiz çözümü Sentinel Visualizer, büyük veriler ile çalışan istihbarat analistleri, kolluk kuvvetleri, araştırmacılar ve bilgi ile çalışan diğer uzmanların bu alanda giderek artan gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Sentinel Visualizer yazılımının ileri teknolojiye sahip özellikleri ve üst düzey kullanılabilirliği veriniz içinde gizli kalmış örüntü ve eğilimleri ortaya çıkarır. Veri tabanı güdümlü veri görselleştirme platformu sayesinde varlıklar arasındaki çok katmanlı bağlantıları gösterir ve farklı ilişki tiplerini modellemenizi sağlar. İleri çizim ve yeniden çizim özellikleri ise en önemli varlıkları vurgulayabilmek amacıyla görüntüleri optimize eder.

Sosyal Ağ Analizi (Social Network Analysis) ölçevleri, karmaşık ağlar içindeki ilginç şüphelileri ortaya koyar. Sentinel Visualizer sahip olduğu ileri filtreleme, ağırlıklı ilişki tipleri, en kısa yol analizi, zaman çizelgesi ve bütünleşik coğrafi uzamsal özellikleri ile verinizin değerini azami düzeyde artırmanıza yardımcı olur.