Üyeliklerimiz

ASIS International

https://www.asisonline.org

İnsan, mülk ve/ya bilgilerin korunması gibi güvenlik alanlarında çalışan 38.000’den fazla üyesiyle küresel bir topluluktur.


Association of Certifed Fraud Examiners

https://www.acfe.com

ACFE, sahtecilikle mücadele alanında dünyanın en büyük kuruluşlarından biri ve sahtecilikle mücadele eğitimleri veren lider merkezdir. Yaklaşık 70.000 üyesinin işbirliğiyle dünya çapında işletmelerde meydana gelen sahtecilikleri azaltmakta ve mesleğin bütünlüğü ve tarafsızlığına dair kamu güvenini pekiştirmektedir.


International Chamber of Commerce

https://www.iccwbo.org

ICC (Milletlerarası Ticaret Odası), kurulduğu tarihten bu yana kurucularının inandığı gibi, uluslararası ticari bağları güçlendirmenin sadece iş açısından değil, küresel yaşam standartları ve barış açısından da yararlı olduğuna inanan kişilerin değişmeyen toplanma merkezidir.


Intellenet- International Intelligence Network

https://www.intellenet.org

INTELLENET, küresel çapta bir araştırmacılar ve güvenlik danışmanları ağıdır.


USIUD - International Certified Fraud Examiners Association

https://www.acfetr.com

USİUD'un ana faaliyet alanı suistimal inceleme uzmanlığının bir meslek olarak kabul edilmesi için lobi ve tanıtım girişimlerinde bulunmak, bu amaçla gerekli hukuk düzeni , mesleki standartlar ve etik kurallarının oluşturulması ile birlikte mesleği icra etmek isteyen veya halen icrai faaliyetlerde bulunan profesyonellere eğitim faaliyetleri vasıtasıyla destek sağlamaktır.