Hakkımızda

Esfor Ticari Araştırma Marka ve Yönetim Danışmanlığı A.Ş. kalitede mükemmellik hedefine uygun şekilde, farklı sektörlerdeki işletmelere araştırma ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Hazırladığı kapsamlı ve bilgilendirici raporlama sistemiyle Türkiye'deki diğer araştırma ve danışmanlık şirketleri arasında farklı bir yere sahiptir. Müşterilerimiz ağırlıklı olarak çok uluslu kuruluşlar, büyük yerel şirketler, hukuk firmaları ve diğer uluslararası güvenlik danışmanlığı firmalarıdır. Esfor Ticari, çoğu çok uluslu şirket olan ve Fortune 500’de adı geçen yüzlerce müşteriye hizmet vermiştir.Vizyonumuz; Güvenlik metotları ve standartlarının geliştirilmesine öncülük eden, dünya çapında tanınan ve talep edilen bir güvenlik danışmanlığı ve araştırma firması olmaktır. Misyonumuz; Sektöründe öncü olmanın bilinciyle, sahip olduğu nitelikli iş gücü, teknolojisi ve etik değerlere saygılı kurumsal kültürü ışığında dünya çapındaki kurumsal tüm müşterilerine profesyonel araştırma – inceleme, denetim ve danışmanlık hizmetleri vermektir. Bizimle bir adım öndesiniz...

Yönetim ve Operasyon Ekibimiz

Her biri konusunda uzman ve deneyimli yönetim & operasyon kadromuzla, sorunlarınızın çözümünde bir adım öndesiniz...

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Şirketimiz, iş hayatında müşterilerini daima bir adım önde tutabilmek için çalışmalarında en son teknolojiyi kullanmaktadır. Dürüstlüğe ve etik kurallara duyulan bağlılık, kamu ve özel sektör deneyimi, yabancı dil bilen ekip, geniş çaplı yerel ve uluslararası bağlantılardan oluşan güçlü network, en ileri teknolojilerin kullanılması, sürekli eğitim ve ilerlemeye verdiğimiz önem, güçlü çözüm ortaklaı ve sağlam müşteri portföyümüz bizi farklı kılan başlıca unsurlardır. NEDEN ESFOR ? Esfor Ticari'yi' alanında farklı kılan başlıca unsurlar: Dürüstlüğe ve etik kurallara duyduğumuz bağlılık, kamu ve özel sektör deneyimi ile alanında uzman ekibimiz, geniş çaplı yerel ve uluslararası bağlantılardan oluşan güçlü ağımız, en ileri teknolojilerin etkin kullanımı, sürekli eğitim ve ilerlemeye verdiğimiz önem, güçlü çözüm ortaklarımız ve sağlam müşteri portföyümüz…

Gizlilik ve Etik

Güvenlik ve araştırma mesleği, mutlak bir gizlilik ve etik standartlar çerçevesinde çalışmayı gerektirmektedir. Esfor, gizli bilgilerin korunması ve tüm mesleki görevlerin ulusal ve uluslararası yasalar ve yüksek ahlaki değerler doğrultusunda yürütülmesi konusunda son derece hassastır.

Deneyim ve Yetkinlik

Geçmişte Türk Polis Teşkilatı ve İnterpol’de de görev alan ekibimiz; emniyet (Polis ve Jandarma), denetim, güvenlik ve güvenlik danışmanlığı, araştırma, insan kaynakları, bilgi teknolojileri, ekonomi, işletme yönetimi, muhasebe ve finans gibi çok çeşitli alanlarda deneyim sahibi 15’den fazla tam zamanlı çalışandan oluşmaktadır. Esfor Ticari yönetim ekibinin deneyimi, emniyet birimlerinde ve özel sektörde edinilen 35 yılı aşkın birikimden beslenmektedir.Yönetim ekibimizde CPP ve CFE sertifikalı üyeler bulunmaktadır.

Güçlü Referanslar

Müşterilerimiz ağırlıklı olarak çokuluslu kuruluşlar, büyük yerel şirketler, hukuk firmaları ve diğer uluslararası güvenlik danışmanlığı firmalarıdır. Esfor Ticari, çoğu çokuluslu şirket olan ve Fortune 500'de adı geçen yüzlerce müşteriye hizmet vermiştir. Talep üzerine referanslar sunulabilir.